Персональний агент Христі

Привіт! Якщо ви хочете сконтактувати з Христею Нечитайко з тих чи інших питань (запропонувати халтурку чи постійну рубрику про книжки у вашому виданні, поговорити про цікаву книжку, погратися в буккросинґ чи просто випити кави), звертайтеся до її персональної агентки Ольги Купріян:

kuprolya [равлик] gmail.com або через ФБ, або ж телефонуйте 096 851 двадцять два 02. Ось вона на фото, може, ви її десь бачили, то не соромтеся :)

Важлива нотатка. Цей блог не є монетизованим, комерційним, тобто за статті мені не платять гроші. Часто дають книжки, але я лишаю за собою право писати те, що думаю, хе-хе. І читати те, що хочу, бо часу в усіх нас мало, а книжок, самі розумієте, багато.

Про пріоритети. На фото ви бачите, що на моїх плечах сидить одна маленька читачка. Тому переважно я пишу про книжки, які читаю разом із нею. Тож якщо ви пишете чи видаєте книжки для Ясі (2015 р.н.), я з радістю їх прочитаю і в разі, якщо нам відгукнеться, напишу про це в блозі. Чесно :)

Також мені цікаво читати літературу для підлітків. Тому в цьому блозі так само часто писатиметься про книжки для молодих дорослих.


Цьом :)

Немає коментарів:

Дописати коментар